KIEDYŚ POSTANOWIŁ+AM/EM SPRÓBOWAĆ QUILLING’U.

Wycięł+am/em, zwinęł+am/em, nakleił+am/em i zobaczcie co z tego wyszło. Efekt okazał się urzekający, chociaż to tylko paski papieru. Takie coś niemalże z niczego. Na blogu zobaczycie to, co skręciły paluszki moje, czyli prace, które są wyłącznie moją własnością. Kolory odpowiadają kolorom prac w oryginale. Każda praca to rękodzieło. A kolor i kształt elementów wypełniających powierzchnie zależy tylko od dostępnych kolorów papieru i... oczywiście wyobraźni.

JEŻELI NIE LUBISZ ŁADNYCH RZECZY TO NIE JEST BLOG DLA CIEBIE !!
JEŻELI NIE LUBISZ KOLOROWYCH RZECZY TO TEŻ NIE JEST BLOG DLA CIEBIE !!
___________________________________________________________________________________________
Blog nie zawiera słów i obrazów w treści uznanych powszechnie za nieprzyzwoite, jeśli Cię to gorszy, lepiej go nie czytaj, ani nie oglądaj :)

środa, 20 kwietnia 2011

Każdy... powinien mieć jakiś intrygujący gadżet:)


Czasem prosty zabieg sprawia, że papier może zyskać nowy, ciekawy, a często szalony charakter. Na przykład niebieskie i różowe paski papieru. Skręcone i odpowiednio przyklejone stworzą intrygujący gadżet, który ożywi każde stonowane i nudne wnętrze..:)
Taki kolor pasuje do wnętrz utrzymanych w stonowanej kolorystyce, np. biele, czerń, beże, szarości, ciepłe, śliwkowe fiolety, piaski Sahary, kwitnącą wanilię, plantacje bawełny oraz granaty, ale także do szalonych obłędnie multikolorowych przestrzeni, jak na przykład ta ze zdjęcia.
Warunek jest jeden: TAKI GADŻET TRZEBA MIEĆ!!
pozdrawiamy 
INEZ QA_TEAM
_______________________________________________________________

1 komentarz: